O zlotach

Zlot pojazdów elektrycznych w Żyrardowie to impreza organizowana przez miłośników elektromobilności i ma charakter mniej oficjalny, przypominający raczej biwak, piknik, niż oficjalne spotkania w hotelach, czy innych lokalizacjach. Organizatorzy chcą umożliwić bardziej koleżeńskie poznanie się ludzi zajmujących się tego typu pojazdami, poznanie na stopie bardziej prywatnej, niż oficjalnej.

Do uczestnictwa w zlocie zapraszamy wszelkie osoby zajmujące się budowaniem i przerabianiem pojazdów spalinowych i innych na pojazdy elektryczne, wszelkich producentów takich pojazdów, producentów akumulatorów, dostawców energii elektrycznej nastawionych na budowanie infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych i wszelkie inne osoby i instytucje zainteresowanie rozwojem tego rodzaju napędu w Polsce i na świecie.

Zlot organizowany jest na torze kolarskim przy ul. Stefana Żeromskiego 13 w Żyrardowie.

Tor kolarski jest już praktycznie nieużywanego przez kolarzy ze względu na zniszczoną nawierzchnię toru, jednak do naszych jazd testowych i reklamowych tor nadaje się wyśmienicie. Sam zlot ma mieć charakter biwaku i dlatego na terenie trawiastym będzie można rozbić namioty i poznać się w bardziej kameralny sposób, niż to bywa zazwyczaj.

Dla osób bardziej wymagających polecamy zapoznanie się z adresami miejsc noclegowych w Żyrardowie i okolicach: https://www.zyrardow.pl/209,noclegi.html

Na terenie toru mamy do dyspozycji prąd 1 i 3 fazowy, nieduży namiot, który będzie można wykorzystać na stołówkę, lub inne zastosowania w zależności od potrzeb.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w zlocie prosimy o potwierdzenia mailowe na adres: zeeltom@gmail.com lub pod numer telefonu: +48 606116824 (Tomasz Wierzchoń). Uczestnictwo w zlocie jest darmowe. Koszty wyżywienia, hoteliku i inne ponoszą państwo we własnym zakresie. Organizator zlotu oferuję darmowe miejsca na terenie toru oraz prąd.

Proszę pamiętać, że formuła zlotu jest piknikowo-biwakowa i tak ją należy traktować.

Relacja ze zlotu 2016